Як вибрати інтернет-провайдера?

Як вибрати інтернет-провайдера?

Сьогодні користувачі не готові миритися з низькою швидкістю та перебоями у роботі інтернету. Швидкість — це головне. Другий пріоритет — зручність, третій — клієнтоорієнтованість провайдера. Ці три якості є ключовими в роботі столичної компанії «Інформаційні технології», яка працює на ринку вже понад 30 років. Це достатній термін, щоб вивчити запити киян і створити ідеальні пакети послуг. До речі, детальніше з тарифними планами можна ознайомитись за цим посиланням: https://www.it-tv.org/ua. А про основні критерії хорошого провайдера читайте у цій статті. Наприкінці ми поділимося посиланням на супершвидкий гігабітний інтернет за найкращою ціною у Києві.

Головні ознаки надійного інтернет-провайдера

Стабільна робота мережі

Від якості інтернет-з’єднання може залежати як особисте життя, так і кар’єра. Сьогодні абоненти здійснюють більше відеодзвінків за кордон, ніж будь-коли. Зрозуміло, що коли ми спілкуємося з близькими, нам хочеться бачити чітке зображення, а не піксельну картинку. «Інформаційні технології» надають високу швидкість і мають надійні засоби захисту від переривання з’єднання. Для людей, які працюють віддалено, це не менш важливо. Провайдер забезпечує швидкість і стабільність, які гарантують безперешкодне спілкування з колегами по всьому світу.

Широке географічне покриття

Якщо нам подобається провайдер, ми хочемо його рекомендувати всім друзям і родичам. А якщо переїжджаємо, то сподіваємось зберегти свій особистий кабінет і не міняти надійного постачальника. «Інформаційні технології» працюють у Голосіївському, Дарницькому, Дніпровському, Деснянському та Печерському районах Києва. У майбутньому кількість районів, доступних для підключення, стане ще більшою, так що ваш провайдер завжди буде з вами!

Висока швидкість

Швидкість інтернету залежить від багатьох факторів: навантаження на мережу, модель роутера, тривалість пінгу та багато іншого. Однак головний фактор — це показник швидкості тарифного плану. Такі значення, як 50 Мбіт/с та 100 Мбіт/с, відходять у минуле. Сайти стають важчими, а відео — якіснішими. Якщо ви хочете дивитися фільми у 4К-якості, потрібно вибирати відповідний пакет послуг. Провайдер «Інформаційні технології» пропонує своїм клієнтам тарифний план «Реальний Гіг», який дає змогу насолоджуватися оптоволоконним підключенням зі швидкістю 1 Гбіт/с. Докладніше про послугу почитайте за посиланням: https://www.it-tv.org/ua/gigabitnyiy-internet. Оцініть усі переваги такої запаморочливої швидкості сам